Potrzebujesz Wentylator zadzwoń  dobierzemy nr Tel: 601 478 570

Wydarzenia

www.wentylatory.info.pl/szukaj-firmy
www.zawex.pl/?p=p_4&sName=wentylatory-transportowe
www.zawex.pl/?p=p_31&sName=wentylatory-scienne-%28przemysl-rolnictwo%29

Sonda

Jakich informacji będziesz szukał/a w sewisie wentylatory.info.pl?
Zobacz wyniki

Wentylator łazienkowy - jaki wybrać?

2022.05.23
Wentylator łazienkowy - jaki wybrać?

 

 

 

 

 

 

Wentylacja w łazience jest niezbędnym elementem w każdym domu i mieszkaniu. Duża wilgotność panująca w pomieszczeniu, sprzyja powstawaniu pleśni i grzybów, które mogą przyczynić się do wystąpienia poważnych chorób. Na rynku dostępna jest spora gama wentylatorów łazienkowych. Zatem czym kierować się przy wyborze wentylatora do łazienki?

 

 

 

 

 

 

Wentylatory łazienkowe – zdrowe powietrze to podstawa

 

Podczas przeglądania ofert wentylatorów łazienkowych, pierwszym istotnym parametrem na który powinniśmy zwrócić uwagę jest wydajność. Warto zwrócić uwagę że tylko prawidłowo dobrany wentylator spełni swoje zadanie. Określenie tego parametru pozwoli na optymalny dobór wentylacji:

 

 

● Wentylator łazienkowy o wydajności: do 100 m3/h – łazienka małych wymiarów,

● Wentylator łazienkowy o wydajności:: do 125 m3/h – łazienki o średniej kubaturze

● Wentylator łazienkowy o wydajności: od 150 m3/h – wentylator do dużych łazienek, o powierzchni powyżej 15m2.

 

Po określeniu kubatury łazienki, możemy skupić się na pozostałych parametrach. Nowoczesne wentylatory wykonywane są w pięknej stylistyce i doskonale wkomponowują się do aranżację wnętrza.

Współczesne technologie zastosowane w nowych modelach takiej jak: czujnik ruchu, WiFi, regulowany termostat, sterowanie za pomocą aplikacji lub pilotem, to tylko niektóre ułatwienia pozwalające na pełną kontrolę i dostosowanie pracy wentylatora.

 

Jaki wentylator łazienkowy wybrać?


Dostępne w naszym sklepie wentylatory łazienkowe z czujnikiem ruchu bądź sterowaniem za pomocą WiFi to tylko część naszej szerokiej oferty. Cechą wspólną wszystkich wentylatorów jest najwyższa jakość wykonania. Największym zainteresowaniem cieszą się wentylatory typu „silent”, które zapewniają niemalże bezszelestną pracę przy zachowaniu maksymalnej wydajności. Cicha, dyskretna praca wentylatora to domena serii Sileo V2.

Standardowym wymiarem wentylatorów łazienkowych jest średnica: 100 i 125mm. Taki rozmiar pozwala na optymalną wydajność przy minimalistycznym wyglądzie. Przy wyborze wentylatora, warto również zwrócić uwagę na sposób zasilania, wymiary konstrukcji, czy sposób sterowania.

Sprawdź naszą ofertę wentylatorów łazienkowych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój Nick
Treść komentarza
Zadzwoń do nas!
17 855 51 28
Chcesz być
na bieş¹co?
© 2024 P.H.U. ZAWEX, Krasne 830A, 36-007 KRASNE